o nas - grodzisk mazowiecki

Otwarcie naszego lokalu a zarazem pierwszego w sieci MAD BOX miało miejsce 06.05.2015r. Do dziś pamiętamy te chwile kiedy to jeszcze przed otwarciem, zgromadziła się większa niż mogliśmy pomieścić liczba gości...

Dziś wspominamy ten dzień jako niezwykle pracowity, ale zakończony pełnym sukcesem – sukcesem, który kontynuujemy do dnia dzisiejszego i w planach mamy kontynuować jeszcze długo.

Dokładając wszelkich starań oraz trzymając się wyznaczników sieci dbamy o to aby każde Wasze, u nas odwiedziny były wyśmienitą ucztą kulinarną. W oparciu o 3 podstawy marki ZDROWO, SMACZNIE, ŚWIEŻO nasz pełen dynamizmu zespół młodych i energicznych osób komponuje codziennie dziesiątki „szalonych kubełków”. Bez znaczenia czy wpadacie tylko na chwilę zabrać coś na wynos, czy odwiedzamy Was w dostawie. Jesteśmy szczęśliwi i dziękujemy, że coraz liczniej i częściej możemy Was gościć.

Nasz lokal choć nieduży mieści się w samym centrum Grodziska Mazowieckiego. W okresie od maja do października (jak pogoda pozwala) zapraszamy również do naszego kameralnego ogródka umieszczonego za lokalem gdzie w ciszy i spokoju można spędzić smaczne chwile z rodziną lub znajomymi.

OD 01.11.2020r. RESTAURACJA W GRODZISKU MAZOWIECKIM ZAWIESZA DZIAŁALNOŚĆ DO ODWOŁANIA