franczyza

W wyniku bardzo dobrze przyjętej oferty gastronomicznej lokali MAD BOX działających w segmencie street food, oraz ze względu na powtarzające się pytania dotyczące możliwości współpracy i chęci otwarcia własnych placówek, zdecydowaliśmy się na stworzenie oferty franczyzowej.


Potencjał rynku oraz „luka” w propozycjach szybkiego, ale zdrowego jedzenia „na mieście” którą staramy się wypełnić naszą ofertą, pozwala nam zaproponować przyszłym partnerom, bardzo korzystne warunki współpracy.

Jeśli chcesz prowadzić swój lokal w oparciu o sprawdzone receptury, skorzystać z naszego doświadczenia a nie wiesz jak zacząć lub marzysz o pracy na „własny rachunek” gdzie sama/sam sobie jesteś szefem? Jeśli tak to zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.