zmiany w menu

Na przestrzeni ostatnich niespełna 5 lat działalności, toczyliśmy nierówną walkę w celu utrzymania wysokiej jakości potraw i obsługi nie zmieniając przy tym cen. Niestety w chwili obecnej w związku z różnego rodzaju podwyżkami począwszy od cen produktów u naszych dostawców przez opłaty za media, koszta firm świadczących dla nas różnego rodzaju usługi na wzroście samych już kosztów prowadzenia działalności kończąc – zmuszeni zostaliśmy podjąć pewne kroki na które w dużej mierze składa się zmiana karty menu. Doszliśmy do miejsca gdzie musieliśmy podjąć decyzję na której mogłaby ucierpieć jakoś serwowanych przez nas dań na co nie możemy sobie pozwolić sygnując się hasłami ZDROWO, SMACZNIE, ŚWIEŻO.

Niestety, ale z bólem serca zmuszeni jesteśmy podnieść delikatnie ceny naszych dań oraz zrezygnować z BOX’ów o pojemności 500ml – w ofercie zostają tylko duże.

By spróbować jakoś złagodzić efekt wprowadzanych przez nas zmian postaramy się wprowadzać częściej różnego rodzaju promocje i rabaty. Obecnie w ofercie mamy na stałe wprowadzone 3 promocje („BOX DNIA”, „LUNCH TIME”, „W ZESTAWIE TANIEJ”). W chwili obecnej pracujemy również nad kilkoma nowymi pozycjami, które wkrótce urozmaicą naszą kartę menu.

Dziękujemy za wyrozumiałość

Zespół Mad Box