catering

i dostawy

Oprócz expresowych realizacji pojedynczych zamówień do domu czy pracy, oferujemy również pełną obsługę cateringową. Organizujesz event, szkolenie, konferencję  lub po prostu domówkę?

Jeżeli chcesz swoich gości lub klientów zaskoczyć oryginalnym, smacznym i świeżym jedzeniem - to dobrze trafiłeś. Wyróżniają nas różnorodne kompozycje zawsze świeżych i zdrowych orientalnych składników, podawanych w tekturowych BOX’ach, które ponad godzinę są w stanie utrzymać ciepło. Zapewniając dużą dowolność w łączeniu poszczególnych dodatków jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wyrafinowanym gustom smakowym.
Każdy BOX to aż 750g lub 500g zdrowego posiłku.

W ramach cateringu oferujemy:
- bezpłatną dostawę w umówionej strefie
- dostawę na czas we wskazane miejsce
- smaczne i aromatyczne jedzenie podane w niebanalny sposób
- miłą i profesjonalną obsługę
- rabaty i zniżki ustalane indywidualnie

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dostawy realizujemy na terenie całego miasta i pobliskich miejscowości w każdy dzień i o każdej porze działania lokalu. O warunki dostawy do odleglejszych miejsc oraz czas realizacji pytajcie przy składaniu zamówienia.

Istnieje również możliwość zapłaty kartą przy dostawie, o chęci takiej płatności prosimy poinformować przy składaniu zamówienia. W chwili obecnej obszar naszych dostaw sięga od Żyrardowa do Pruszkowa i od Błonia po Żabią Wolę.

Prosimy pamiętać, że kierowca ma przy sobie zawsze nie więcej niż 30pln na wydanie ewentualnych reszt.